Seuramme hallitus

Tehtävä Nimi Sähköpostiosoite Puhelinnumero
Puheenjohtaja Jarmo Savikurki jarmo.savikurki(at)icloud.com 044-9773210
Varapuheenjohtaja Gustaf Westberg gustaf.westberg(at)upm.com 040-5739829
Jäsen Jarmo Lavanto jarmo.lavanto(at)dnainternet.net 040-5901299
Jäsen Petri Salminen petri.j.salminen(at)upm.com 0400-657 299
Jäsen Sami Pihlajaniemi samipihlajaniemi(at)hotmail.com 050-4655328
Jäsen Jere Tammela jere.tammela(at)tvo.fi 040-5672176
Jäsen Timo Kontto timo.kontto(at)gmail.com 050-4652735

Toimisto
Pallo-Iirot ry
Talolantie 7
26100 RAUMA
email. toimisto(at)palloiirot.fi

Toiminnanjohtaja
Janne Koivisto
puh. 050-544 1604
email. janne.koivisto(at)palloiirot.fi

Junioripäällikkö
Pasi Lehtonen
puh. 050-324 0543
email. pasi.lehtonen(at)palloiirot.fi

Valmennuspäällikkö
Kimmo Hörkkö
puh. 050-303 7172
email. kimmo.horkko(at)palloiirot.fi

Harrastekoordinaattori
Henni Viljanmaa
puh. 040-588 3056
email. henni.viljanmaa(at)palloiirot.fi

Myynti- ja viestintäpäällikkö
Teemu Vehviläinen
puh. 045-127 4393
email. teemu.vehvilainen(at)palloiirot.fi