14
TOU
11.15
T8 / T9, T9 Taso 2

P-Iirot T9 - FC Rauma  

Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN A1

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

19
KES
15:00
T9 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot T9MuSa T9
Musan kenttä N B1
19
KES
14:15
T9 Taso 2 , T8 / T9
LLuja/mustaP-Iirot T9
Musan kenttä N B1
18
KES
15:30
T8 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot keltTPS
Viertola TN A2
18
KES
15:05
T8 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot keltLiePa
Viertola TN A1
18
KES
14:40
T8 Taso 2 , T8 / T9
PIF RedP-Iirot kelt
Viertola TN A1
18
KES
14:00
T8 Taso 2 , T8 / T9
KaaPo mustaP-Iirot kelt
Viertola TN A2
16
KES
19:00
T8 Taso 3 , T8 / T9
P-Iirot sinKarhu-Futis/NiceFutis YJ
Hallinurmi B1
16
KES
17:30
T8 Taso 3 , T8 / T9
PTUP-Iirot sin
Hallinurmi B1
15
KES
19:00
P9 Taso 2 , T8 / T9
EuPaP-Iirot sininen
Tekonurmi A1
15
KES
18:30
P9 Taso 2 , T8 / T9
LLujaP-Iirot sininen
Tekonurmi A2
15
KES
18:00
P9 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot sininenNasta
Tekonurmi A1
15
KES
17:00
P9 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot sininenFC HaPo
Tekonurmi A2
7
KES
18:30
T9 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot T9LLuja/keltainen
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN B2
7
KES
18:00
T9 Taso 2 , T8 / T9
MuSa T9P-Iirot T9
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN B2
7
KES
17:30
T9 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot T9EuPa
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN B2
5
KES
18:30
T8 Taso 3 , T8 / T9
ToVeP-Iirot sin
Toejoki TN
5
KES
17:45
T8 Taso 3 , T8 / T9
P-Iirot sinMuSa
Toejoki TN
5
KES
16:40
T8 Taso 2 , T8 / T9
PIF RedP-Iirot kelt
Puuha-areena TN B2
5
KES
16:05
T8 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot keltKaaPo keltainen T2015
Puuha-areena TN B1
5
KES
15:30
T8 Taso 2 , T8 / T9
SalPaP-Iirot kelt
Puuha-areena TN B2
31
TOU
19:10
P9 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot sininenFC Ulvila
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN A2
31
TOU
18:45
P9 Taso 2 , T8 / T9
Koitto BlackP-Iirot sininen
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN A2
31
TOU
17:55
P9 Taso 2 , T8 / T9
EuPaP-Iirot sininen
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN A2
31
TOU
17:30
P9 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot sininenFC Jazz Yellow
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN A2
29
TOU
11:15
T9 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot T9MuSa T9
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN A1
29
TOU
10:45
T9 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot T9ToVe
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN A1
29
TOU
10:15
T9 Taso 2 , T8 / T9
FC RaumaP-Iirot T9
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN A2
22
TOU
13:00
T8 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot keltMaPS
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN A2
22
TOU
12:30
T8 Taso 2 , T8 / T9
RaiFuP-Iirot kelt
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN A2
22
TOU
12:00
T8 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot keltTPS
Äijänsuon talviharjoitteluhalli TN A2
21
TOU
15:00
P9 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot sininenFC Jazz 2014
Pellonpuisto TN B2
21
TOU
14:00
P9 Taso 2 , T8 / T9
P-Iirot sininenFC RAUMA
Pellonpuisto TN B1
21
TOU
13:30
P9 Taso 2 , T8 / T9
KK-VP-Iirot sininen
Pellonpuisto TN B2
21
TOU
13:00
P9 Taso 2 , T8 / T9
LLujaP-Iirot sininen
Pellonpuisto TN B1
21
TOU
11:30
T8 Taso 3 , T8 / T9
P-Iirot sinMuSa
Musan kenttä N A1
21
TOU
10:45
T8 Taso 3 , T8 / T9
FC Jazz T7P-Iirot sin
Musan kenttä N A1
Ottelulista